Vincze Róbert a KOKO Rádióban: Válság vagy lehetőség? – 2026.06.22.

Egyre többet hallunk gazdasági lassulásról, növekvő bizonytalanságról, inflációról és a vállalkozásokat érintő kihívásokról. De valóban válság közeleg? És ha igen, mit tehet egy cégvezető?

A KOKO Rádió vendége Vincze Róbert gazdasági szakértő és vállalkozó, aki őszintén beszél a jelenlegi gazdasági helyzetről, a romániai vállalkozások előtt álló kihívásokról, valamint arról a hibáról, amelyet szerinte a legtöbb cégvezető elkövet, amikor bizonytalanná válik a piac.

A beszélgetésben szó esik:

valamint arról, hogy miért válik ilyenkor kulcskérdéssé a marketing és a tudatos vezetés
– a lej gyengüléséről
– az infláció és a magas kamatok hatásairól
– a politikai instabilitás gazdasági következményeiről
– a félelemből hozott vezetői döntésekről
– a válságokban rejlő lehetőségekről


A beszélgetés végén Vincze Róbert bemutatja a 2027. április 17-én megrendezésre kerülő 5. Szabad Cégvezető Konferenciát is, amelynek kiemelt témája a tudatos vezetés és a marketing lesz. A konferencia egyik vendégelőadója Wolf Gábor marketing szakértő, aki gyakorlati válaszokat ad arra, hogyan értheti meg egy cégvezető a marketing működését, és hogyan mérheti annak eredményességét.

Konferenciajegyek: https://szabadcegvezeto.ro/konferencia27/

A Híd a válságból című könyv: https://szabadcegvezeto.ro/hid-a-valsagbol/


#VinczeRóbert #Gazdaság #Vállalkozás #Marketing #Cégvezetés #WolfGábor #SzabadCégvezetőKonferencia #Infláció #Válság #Üzlet

Scroll to Top

Ne menj el üres kézzel!

Akár 6 ajándék is a tied lehet!

Válassz ingyenes e-bookot — kattints a borítóra.